Десантирование без парашютов с применением нового оборудования

Военные бригада ООС отработали нововведение – десантирование военных без применения парашютов. Группа военных десантировалась с вертолета Ми-8 с применением оборудования «Адаптер-М1».


Данное оборудование помогает высадиться на любой местности без использования парашюта. Пассажиры наиболее точно приземляются на местности. При использовании оборудования «Адаптер-М1», войска могут произвести высадку на территориях с маленькой площадью, в том числе на крышу здания.


Система представляет собой канат с крепежами. Десантники беспрепятственно спускаются с вертолета вниз на заданный объект или точку. Возможно, наоборот осуществить эвакуацию военных с объекта, поднимая их с заданного места. Это важный опыт для военных ООС.

 

Десантування безпарашутним способом – новий досвід на озброєнні воїнів Об'єднаних сил#ООС #операція_ОС В районі проведення операції Об'єднаних сил військовослужбовці однієї з бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України практично відпрацювали дії під час висадки десанту з озброєнням із вертольоту Мі-8 за допомогою комплекту бортового обладнання "Адаптер-М1".Застосування цього обладнання під час висадки десанту є найбільш ефективним на місцевості, рельєф якої не дозволяє посадку вертольота, під час надзвичайних ситуацій, або висадки на обмеженій ділянці, такій як дахи будівель, частково замінована територія.Даний комплекс являє собою канат з відповідними кріпленнями, за допомогою якого десантники можуть спускатись з вертольоту, який завис у повітрі. Також за допомогою цього канату можна здійснювати евакуацію десантників та безпарашутне десантування на визначену відстань.Десантування з використанням комплекту "Адаптер-М1", що дає змогу оперативно і без перешкод прибувати до місця висадки у бойовій обстановці, є важливим досвідом для військовослужбовців зі складу Об'єднаних сил. Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Sonntag, 21. April 2019читайте также

Leave a Comment