Киевские патрульные смогли предотвратить самоубийство

Сотрудникам киевской полиции П. Боярчуку и А. Головицкому удалось спасти женщину, которая хотела покончить с собой. Она хотела спрыгнуть с 15-го этажа.
П.Боярчук вовремя поднялся наверх. Он успел схватить женщину за руку в последний момент, когда та уже сделала шаг вперед. Услышав крики патрульного, к нему на помощь пришли соседи. Совместными усилиями им удалось затянуть женщину на балкон.


Однако женщина начала оказывать сопротивление. По этой причине её пришлось пристегнуть наручниками до приезда медицинских работников. После чего женщина была госпитализирована.

Патрульний на льоту спіймав жінку, яка стрибнула з балкону 15 поверху… Відео, від якого мурахи шкірою…Це сталося у Києві. Екіпаж патрульних — Павло Боярчук та Олександр Головицький — прибув на виклик, де жінка мала намір скоїти самогубство.Вона стояла за поручнями балкона й будь-якої миті могла прийняти непоправне рішення, тож поліцейський побіг на 15 поверх що було сил. Патрульний дивом встиг. На його очах жінка відпустила руки й зробила крок. Секунда. Але допомогла миттєва реакція патрульного Павла Боярчука — він встигнув схопити її за руку й утримати. На крики патрульного прийшли мешканці будинку: двоє сусідів допомагали тримати жінку зверху, ще двоє стояли на 14 поверсі та підпирали їй ноги.Жінка пручалася, і навіть з такою підтримкою Павлові не вдалося одразу затягнути її на балкон. Задля безпеки, інспектору довелося пристебнути жінку кайданками до поручнів.У цей момент на допомогу прибув інший екіпаж патрульних — Богдан Димчук та Андрій Бобровник. Спільними зусиллями інспекторів та мешканців будинку жінку витягнули на балкон. Надалі її шпиталізували. Дякую патрульним Павлу Боярчуку, Богдану Димчуку, Андрію Бобровнику та Олександру Головицькому, а також громадянам, які прийшли на допомогу!!Рішучі дії рятують життя!

Gepostet von Олексій Білошицький am Dienstag, 29. September 2020последние новостиLeave a Comment