Представители Объединенных сил Украины предоставили гуманитарную помощь и медицинский осмотр

Представители группы Объединенных сил передали гуманитарные посылки в населенные пункты Екатериновка и Свободный, которые располагаются рядом с зоной военных конфликтов.


В гуманитарной помощи была еда, одежда и игрушки. Продуктовые посылки включали в себя мясо, масло, муку, консервы, чай и сало. Пакеты формировали по отношению к возрасту детей в семье. Передавали также свежие газеты и арамейские пайки.


Кроме гуманитарной помощи населенным пунктам предоставили медицинский осмотр для всех нуждающихся. Кому было необходимо, выдали медикаменты. В это время был объявлен режим тишины.

Об'єднані сили опікуються мешканцями прифронтових сіл #ООС #операція_ОСВійськовослужбовці групи цивільно-військового співробітництва зі складу Об'єднаних сил доставили гуманітарну допомогу мешканцям населених пунктів Катеринівка та хутір Вільний, що знаходяться на лінії зіткнення. Місцевим роздавали харчі, одяг та іграшки. У продуктових наборах привезли сало, м’ясо, олію, борошно, консерви та чай. Сім’ям з дітьми сформували особисті пакунки, залежно від віку дитини.Крім того у пакунках свіжа преса та армійські пайки. Також цього дня до Вільного та Катиринівки прибули й медики. Вони оглянули місцевих і видали їм медикаменти.Саме для проведення гуманітарної акції військовослужбовці Об’єднаних сил запросили режим тиші. Хутір Вільний є частиною населеного пункту Золоте-4, посилення контролю над яким було встановлено улітку 2018 року. Рухаємось далі!Разом переможемо!Слава Україні!

Gepostet von Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation am Samstag, 13. April 2019

читайте также

Leave a Comment